Far Beyond Business – naszą misją jest tworzenie kreatywnej przestrzeni dla rozwoju biznesu.

Jeśli coś zaczynasz, to zaczynaj to dobrze. To, co zaczyna się dobrze, nigdy się nie kończy. To, co się skończyło, nigdy naprawdę się nie zaczęło. Jeśli chcesz tworzyć, to twórz rzeczy, których jeszcze nikt nie stworzył. Jeśli masz szukać rozwiązań, to znajdź najlepsze. Jeśli masz iść, to zajdź daleko. Jeśli masz inwestować, to znajdź ludzi, w których warto.

Przedsiębiorstwo to nie tylko usługa i produkt, to nie tylko pracownik i właściciel. To także relacje między ludźmi, to także emocje, lojalność, empatia. To także wizja, kreatywność, atmosfera, dynamika, proces. To także przestrzeń wokół nas, środowisko, w którym funkcjonujemy, ludzie, z którymi współpracujemy, to przekaz, to wizerunek, to system, którego jesteśmy częścią.
Czasami, by dostrzec wszystko, co ma wpływ na Twój biznes, musisz spojrzeć z dalekiej perspektywy, sięgnąć Far Beyond Business.

Realizujemy szkolenia rozwoju osobistego dla zespołów i kadry menadżerskiej, projekty badawcze i innowacyjne, w szczególności w zakresie nowych metod zarządzania i rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Szukamy możliwych płaszczyzn współpracy między biznesem a sektorem publicznym i pozarządowym, wdrażamy strategie społecznej odpowiedzialności biznesu, budujemy partnerstwa.

Nie robimy tego według schematów. Nie robimy tego dobrze. Robimy to najlepiej!

Bo Sukces nie uznaje półśrodków!