Ściana multimedialna to urządzenie, które w prosty sposób może zmienić otwartą i do tej pory niezagospodarowaną przestrzeń ściany w niezapomniane doświadczenie interakcji ruchu i obrazów multimedialnych, dając możliwość przekazania różnych treści w ekscytujący sposób, poprzez grę i zabawę, przyciągając w naturalny sposób uwagę każdego, kto się z nimi zetknie. Zastosowany inteligentny system emisji obrazu i śledzenia ruchu zmienia prezentowane treści w momencie wykrycia ruchu lub specjalnych kodów QR, umożliwiając przy tym interakcję
z wyświetlanymi obrazami oraz prezentowanie dodatkowych treści przypisanych do danych kodów.

Jak to działa?

Rzeczywistość rozszerzona X-tended Reality realizowana jest z zastosowaniem technologii kodów QR. Aby zobaczyć efekt, należy skierować kartę z QR kodem w stronę kamery, która zazwyczaj zmieszczona jest nad ekranem. W ten sposób użytkownicy mogą obejrzeć i manipulować dowolnym obiektem 3D, oglądać stare fotografie, mapy, dowolne modele. W przygotowanych przez nas pakietach uwzględniamy kompletny sprzęt wraz z jego montażem, który umożliwi uruchomienie ściany multimedialnej:

1. Telewizor
2. Kamera HD
3. Komputer do obsługi ściany
4. 50 kart z kodami QR do prezentowania różnych treści na ścianie multimedialnej, wg projektów ustalonych z Państwem
5. Licencję na aplikację X-tended reality
6. Stworzenie wspólnie materiałów promocyjnych dotyczących Państwa Gminy, które będzie można w kilka sekund uruchomić na ścianie multimedialnej, szkolenie z przygotowania dodatkowych materiałów na ścianę multimedialną.